| oMuffiiin a întrebat:

Daca ati naufragia pe o insula si ati avea tot de ceea ce aveti nevoie pentru o excursie exotica si poti salva doar 3 obiecte ce ati salva... fundita + vot pentru cel mai inteligent rasp big grin

4 răspunsuri:
| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Pai in primul rand l`as salva pe iubi, sampania si chiloteii tangabig grinlaughing

| denydeny a răspuns:

As alege prieteni calculatorul si televizorul

| Rustin a răspuns:

O busola
un cutit
si o icoana daca as avea
si chilotii

| DeEAஐ a răspuns:

Pai in cazul in care as putea sa imi continui excursia as salva... portofelul, restul...nu mai conteazalaughingiar daca ar trebui sa naufragiez singura as avea nevoie de telefonul mobil, conserve si apalaughing