| sokey a întrebat:

Daca comand o rama de asta http://www.okazii.ro/......121029055. Si daca duc la un magazin de facut ochelari mii poate face pentru vedere?

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Depinde de ce dioptrii porti la lentile. Dava lentile sunt prea groase este posibil sa nu se potriveasca cu raceste rame. Singurul mod in care poti afla este sa mergi cu ramele la cabinetul de optica medicala unde vrei sa iti faci lentilele.Doar ei iti pot masura lentilele si rama si iti pot spune daca merge.