| Crysty_9003 a întrebat:

Daca mi-am uitat parola la un id cum o pot recupera? daca am cont pe facebook cu acel id pot sa o recuperez cumva?

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

O mai poti recupera daca mai sti intrebarile alea doua cand ai facut id-ul totusi incerca si vezi daca le mai sti
dai aici: https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot

bifezi I forgot my password si dai next duiaia scrii id tau in prima casuta si in a doua copiezi codul ala si dai next dupa aia raspunzi la prima intrebare dai next si raspunzi si la a doua si next dupa aia iti cere sa bagi noua parola o bagi de doua ori aceeasi si dai next sau finish

funda plsssssbig grin