| denisa_7520 a întrebat:

Daca o fata ma barfeste pe la spate si ii invidioasa pe mine ca imi merge bine cu un baiat (eu il iubesc si el la fel ) si ea il place pe acel baiat dar el nu ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| badgirl6869 a răspuns:

Pai las-o sa te barfeasca pentru ca daca vede ca nu o bagi in seama o sa se plictiseasca si o sa inceapa sa barfeasca pe altcinevawinking
(hmm... poti sa ii faci putin ciuda ca u esti cu baiatul care ii place eihee hee...nu pentru ca ai fi rea ci pentru ca sa vada ca nu se ridica la nivelul tau):*
funda?big grin

3 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Sa nu o mai bagi in seama de ce trebuie sa-ti pese tie ce zice lumea asta reawinking

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sa ignori barfele... ignoranta doare mai tare decat o lovitura sub centura...sincer,daca si el te iubeste nu va lasa pe nimeni sa va despartawinking funda?

| MeLLa_2137 a răspuns:

Buna!
Pai in cazul asta nu ar trebui sa o mai bagi in seama,arata'i ca nu iti pasa de barfele ei,si fi mereu cu zambetul pe buze.
Si incearca sa te intelegi cu acel baiat in continuarea,explica'i de acea fata care este invidioasa, si incercati amandoi sa nu o luati in seama:*
pup, fundOi?big grin