| BiaaAbd a întrebat:

Tocmai azi un baiat mi-a spus ca ma place si nu stiu ce sa cred, pur si simplu primavara trecuta eu l-am intrebat daca ma place sau vrea sa fie cu mine! Dar acum imi tot spune iubi si tot felul de chestii, dar parca ma barfeste pe la spate! Ce sa fac astept raspunsuri pe id-ul de messenger papushik_rooz12@yahoo.com! Multumesc!

6 răspunsuri:
| hfkjgkjfg a răspuns:

Papusica rooz? ok, ma prefac ca nu vad.
Oamenii se schimba, poate a inceput sa te plac. Dar prima data cand l-ai intrebat, te-a respins imediat, sau a incercat sa nu te supere> daca pare ca te barfeste, confrunta-l. si mi se pare o tampenie sa-ti spuna iubi :\
oricum, noroc cu el!

| BiaaAbd explică (pentru hfkjgkjfg):

Imi dai te rog frumos id-ul tau de messenger? happy

| hfkjgkjfg a răspuns (pentru BiaaAbd):

Ca sa ma injuri, sau ce? laughing
nu, nici nu prea intru. eu ti-am dat doar niste sfaturi prietenesti.

| BiaaAbd explică (pentru hfkjgkjfg):

Nu sa te injur domne feri ca nu-s chiar asa numa asa sa imi mai dai niste sfaturi :p

| hfkjgkjfg a răspuns (pentru BiaaAbd):

Eh, atunci scuzati. dar eu nu prea intru. oricum, iti urez noroc, te descurci tu!

| BiaaAbd explică:

Bine :*