| Costica32 a întrebat:

Dati-mi va rog un exemplu cum trebuie completat aici? https://imageshack.com/i/nch3r6j (este doar o poza)

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Dar tu cum crezi ca trebuie?
Nu e evident ca trebuie sa pui datele tale acolo, e asa greu?

| Costica32 explică (pentru MenInShadow):

Da nu stiu de ce nu accepta sau ce... daca poti da-mi un exemplu ghiceste si tu un nume si scrie acolo sa vad daca tu stii

| MenInShadow a răspuns (pentru Costica32):

Mi-ai dat o poza in care apar niste campuri cu niste date personale, nu inteleg ce-i asa greu, asta in primul rand.
In al doilea rand, e ca si cum eu ti-as da sa completezi niste fraze, ca sa fac eu nu stiu ce cu ele, dar nu-ti spun subiectul frazelor.
Ai postat o poza cu campurile alea, ce vrei sa stiu mai mult? Ce site este? Pentru ce iti trebuie? Sa te inregistrezi? Sa-ti editezi contul? Sa schimbi ceva la el?
La fel de bine pot sa intru pe mess, sa scriu id-ul, si la parola sa las liber, si sa vin aici sa pun o intrebare in care pun utilizatorii sa ghiceasca parola, ca eu am uitat-o.
Ofera mai multe informatii, sau mai bine, du-te acolo pe forum, blog, sau ce au ei pe site, informeaza-te, sau daca e nevoie, intreaba pe cineva, fie el utilizatori ori admin.