| McDLove_6908 a întrebat:

Dau FUNDA! Am de realizat un "proiect" la educatie plastica, trebuie sa ajut la decorarea holului Colegiului Vianu si doamna profesoara a zis ca trebuie ca designul sa fie modular (sa fie din module si volume si ne-a dat ca examplu cubul si origami). Va rog frumos sa ma ajutati, deoarece nu stiu ce inseamna notiunile din paranteza si am de facut planul decoratiunilor pana saptamana urmatoare. Daca ati mai avut asa ceva va rog sa imi dati si mie o idee cum sa decorez holul liceului ( NU cu ghivece cu flori sau picturi de pereti etc) si pe urma o dezvolt eu!

2 răspunsuri:
| PictamVise a răspuns:

Buna ziua, Va invit sa-mi vizionati blogul! Pictam vise! http://pictamvise.wordpress.com, puteti sa-mi dati mai multe detalii despre spatiu si va fac o propunere gratuita pe computer cum sa arate pictura, daca va place va fac o oferta de pret si o pictam. o zi frumoasa, cu stima, Andra Nenciu

Master in arte plastice, decorative si design. UNArte
Contact:
tel: 0748778536