| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

Dau funda! Se poate ca un id sa faca in asa fel incat sa ii vezi alt status? ma refer la status adica sa il vezi offline si el e online? sau poate face in asa fel incat tu sa ii vezi un status de genu "dnd, nu sunt. etc" iar el sa aiba alt status? daca da, cum poate face acest lucru?

Răspuns Câştigător
| ramo25 a răspuns:

Poti sa apari offline la unii, iar tu sa fii online. Click pe id-ul respectiv - Stealth Settings - Appear Permanently Offline to...
Sper ca te-am ajutattongue

2 răspunsuri:
| killlerul7 a răspuns:

Pai depinde ce mess ai dar poti selecta oe fiecare id din lista daca daca il faci sa te apare online sau offline daca clic pe el si selectand modul offline

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu stiu
dar se poate ca acea persoana sa ti dea tie sa nu-ti arate ca e pe mess si de aia tu ii vezi statusul happy