| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

Dau funda :X Care va place cel mai mult din concurentii emisiunii romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| BomBonika_9617 a răspuns:

Tutu adrian love struck tie?

10 răspunsuri:
| XoXzY_6216 a răspuns:

Adrian Tutu & Valentin Lucabig grin

| Anca1503 a răspuns:

Narcis Iusitin

| deniiiii234 a răspuns:

Adrian Tutu si tipii din trupa Ballance. :X:X

| HECTOR_9502 a răspuns:

Pai in primul rand depinde cum gandesc. Daca ar fi sa aleg cu sufletul o sa aleg dupa caz cum ar Tutu Adrian(baiatu canta bine)insa nu se compara cu altii care au o voce si mai si... daca aleg cu mintea si cu ce imi incata privirea mie mi-ar placea trupa BALANCE

| Anca1503 a răspuns:

Narcis Iustin

| iulia972 a răspuns:

Tutu Adrianlove struck

| CRETZULINAA_9710 a răspuns:

Imi plac mai multi...1.cosmin agache, 2.adrian tutu.3 stefan florescu. (imi place si de iustin.da'...nah.e pe locul 4)

| eysan a răspuns:

Tutu

| βǿβǿ a răspuns:

Valentin Luca, evidentlove struck

| pisiiiluvsu a răspuns:

Adrian Tutu. love struck