| MaDuuMaDuTZ a întrebat:

Aceasta este o intrebare pentru vizionatorii emisiunii "Romanii au talent". Care este/sunt concurentul/concurentii vostrii preferati? Puteti da cate raspunsuri vreti! Funda la cel care se aseamana cu ale mele!

Răspuns Câştigător
| Alyss_5950 a răspuns:

Hmm, consider, pentru inceput ca ai facut o mare greseala. Funda nu trebuia sa apartina celui care are raspunsuri ca ale tale, pentru ca gusturile nu se discuta...
Dar sa revenim...
1. Baiatul cu voce de soprana, adica contratenorul
2. Fata cu cainele acela de rasa de stia sa danseze

17 răspunsuri:
| GabiGabrielle a răspuns:

Adrian Tutu
Si trupa DFC

| Bianca_6973 a răspuns:

Mi-au placut:Narcis Iustin Ianau,Veveritele Vesele,Tutu Adrian, Fata aceea care a facut un nr de contorsionizm, Fetita aceea de 7 ani care a cantat opera,Pantomima(aia cu hotul, fata cu par roz si politistul), Avocatul care a cantat opera si mai sunt dar nu stiu cum se numesc.

| username23 a răspuns:

Mi-a placut enorm Adriant Tutu, baiatul ala care este orfan de ambii parinti si a cintat o piesa rap, si zice ca alaturi de parintii sai se simte doar pe scena. A fost atit de emotionant cind iau dat lacrimile pe scena! Ooo.si e asa de dragut si simpatic! Il ador! Sper ca ti-a placut si tie el!

| AlinnutSsa a răspuns:

Cel mai tare Omul foarfeca; xx

http://romaniiautalent.protv.ro/video/omul-foarfeca-este-florin-harsan.html

Mia mai placut si aceea cu fata cu parul` roz

Toate pentru magie

Si barmanul acela care i-a facut un coktail lu Andra; xx

| Anonymous2899 a răspuns:

Mie mi-a placut Narcis cel cu voce de opera, Adrian Tutu cel care a compus melodia,, E evident ca romanii au talent", scena cu politistul, hotul si fata si mi-a mai placut si cainele acela Vanda care stia sa danseze...

| Tessa a răspuns:

Preferatii mei au fost cei de la trupa Dance Fiction Crew, dar si Tutu Adrian.

| allgamemuziq a răspuns:

Era un pusti care a cantat hip-hop, ai murise familia si statea cu bunica de cand era mic...pentru mine el e preferatu:-P, adica si mie mi-a murit sora si tatal si cam de aia e preferatu meu. si eu cant dar nu la fel de minunat cum a cantat el in fineoh go on, stiu ca nu primesc fundita dar succes:*

| DidiLovesYou a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut foarte muult fata cu cainele care stai sa dansezebig grin

| anutza97 a răspuns:

Mi a placut de baiatul aceala tutu care a compus un cantec pentru romanii au talent a fost marfa si are o voce super... daca nu te der dai si u click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711

| Niros19 a răspuns:

Adrian Tutu, contratenorul si unul care canta ceva de genul:sunt teledependet, teledependet de fata care a venit cu acel caine care dansa pana la urma nu era talentul ei era al cainelui

| butterflyeffect0000 a răspuns:

Buna.Mie mi-a placut urmatorii concurenti :
Tutu Adrian
Narcis Iustin Ianau
Alina si Cristina
Dinu Valentin
Acestia sunt preferatii mei care vreau foarte mult sa castige. Dar fiecare cu parerea lui. Bafta!

| Marmelada a răspuns:

Fata cu voce de soprana, Adrian Tutu, fata aceea care a interpretat un numar in care un baiat care urma sa se casatoreasca cu ea a parasit-o, Tatiana aia din Moldova si baiatul care a cantat melodia "Cat de frumoasa esti asta seara" care lucra la o spalatorie de masini.

| monica_8816 a răspuns:

Mpoi mie imi place de fata din Miercurea-Ciuc care e cu cainele Vanda, Marian Vasilescu si unu' care a cantat ceva de genu : eee e evident romanii au talent/ doar aici e locu' unde te regasesti /doar aici e locul unde poti spune ce gandesti /doar aici e locul unde romanii dovedesc ca au talen etc fundita?:X

| MaDuuMaDuTZ explică:

Acuma ma gandesc! Mie imi place Brigada 2/3%Master Red, fetita cu voce de soprana,baiatul cu voce de soprana,Tutu Adrian,Vanda, Fratii Paunescu, Borsan Ioan Daniel si Mariana Burghelea.Nu mai dau funde!

| dragutzadya a răspuns:

Mie mi-a placut fetita de 7 ani, Rebeca Maria Neacsu. si mi-a placut omul ala care canta cat de frumoasa esti, Dinu Valentin, Cosmin Agache, Ioana Roxana, Orlando, Sandu Ana Maria. funda?

| teo_1007 a răspuns:

Adrian tutu, luca valentin, valentin paun, DFC si brigada 2/3

| JustSmile_5273 a răspuns:

Cel care a compus o melodie pentru emisiune : Doar aici e locul unde te regasesti, doar aici e locul unde poti spune ce gandesti...
Gimnasta de 13 ani(f flexibila!)
Momentul comic cu politistul, hotul si fata lol rolling on the floor
fata cu cainele Vanda
Narcis (baiatul ala e uimitor ) contratenorul
veveritele vesele (Super funny )
Si DFC
P.S : Mai sunt multe dar n-am eu rabdare :X Bye Mada