| Siceee a întrebat:

Dau funda! :XBuna TPU.Deci de 2 saptamani sunt cu un baiat.Amandoi avem 16 ani.De cateva zile mi se pare schimbat, foarte schimbat.De exemplu azi cand am intrat pe mess a iesit imediat ce am intrat eu. Nu stiu ce se intampla cu el.In fine, eu chiar tin la el dar daca mai continua asa si evita sa ne vedem si chestii de-astea cred ca cel mai bine ar fi sa iau o decizie.Chiar daca tin la el eu nu mai suport situatia asta.De exemplu azi cand am fost in oras el stia ca ies mai devreme de la scoala dar cand i-am dat mesaj ca vin in oras unde era si el atunci a plecat acasa. Pe mess imi zice ca ma iubeste si eu nu stiu ce sa mai cred.Pls help me ca nu stiu ce sa mai fac. Daca puteti dati-mi si mie un sfat si spuneti-mi ce credeti ca se intampla cu el de ce se comporta asa ca eu nu mai inteleg nimic. dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista multe explicatii.cum ar fi ca nu te mai place, ca s.a indragsotit de altcineva sau pur si simplu are niste probleme personale pe care nu ti le poate spune tot din motive.personale. Evident este ca relatia voastra s.a racit. Cel mai bine e sa vorbesti cu el acum, sa.l intrebi ce are si sa.i spui tot ce neai spus noua si sa ceri un motiv. Dar nu fi agresiva. daca e un baiat sincer iti va spune daca are pe altcineva sau ceva de gen, si daca are vreo problema pe cap probabiil te va linistii. In orice caz nu incerca sa pari obsedata de el.si nu.l sufoca. Spune.i ca ti la el si ca daca de asta are nevoie ii poti lasa mai mult spatiu.vezi cu reactioneaza si eventual trimite.mi un mesaj prv dupe ce.o faci. te kissuiesc si succes:*:*

3 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Poate are ceva probleme
ori i s-au aprins calcaiele dupa alta gagica
o seara buna

| ellena_1386 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi s'ai zici ce crezi.adica sa vorbiti pe larg amandoi fata in fata.si daca nu vrea. atunci ar trebui sa iei o decizie.nu stiu poate are si el o explicatie.

| geo13 a răspuns:

Pai baiatul ori este timid...ori a spus ce a spus fara sa isi dea seama.