| Siceee a întrebat:

Dau funda ! :XBuna tpu.Deci de 2 saptamani sunt cu un baiat.Amandoi avem 16 ani.De cateva zile mi se pare schimbat,foarte schimbat.De exemplu azi cand am intrat pe mess a iesit imediat ce am intrat eu .Nu stiu ce se intampla cu el.In fine,eu chiar tin la el dar daca mai continua asa si evita sa ne vedem si chestii de-astea cred ca cel mai bine ar fi sa iau o decizie.Chiar daca tin la el eu nu mai suport situatia asta.De exemplu azi cand am fost in oras el stia ca ies mai devreme de la scoala dar cand i-am dat mesaj ca vin in oras unde era si el atunci a plecat acasa. Pe mess imi zice ca ma iubeste si eu nu stiu ce sa mai cred.Pls help me ca nu stiu ce sa mai fac .Daca puteti dati-mi si mie un sfat si spuneti-mi ce credeti ca se intampla cu el dece se comporta asa ca eu nu mai inteleg nimic. dau fundaaaa

Răspuns Câştigător
| Andrei_3923 a răspuns:

Problema cu iesitul de pe mess mi se intampla si mie,de exemplu cand imi intra prietena pe mess,eu ies,dar fara sa observ ca a intrat ea,cat despre oras,nu cred ca nu te place,poate ca nu avea el chef sa iasa cu tine in ziua aia,dupa o zi de scoala, nici eu numai am chef de nimic.
Daca m-am exprimat gresit, spune-mi

1 răspuns:
| Firefly a răspuns:

Nu cred ca te iubeste.Sunteti de prea putin timp impreuna ca intre voi sa fie sentimente atat de profunde.Totusi,poate trece printr-o perioada grea (are probleme cu familia,parintii,scoala, etc.) Eu zic ca cel mai bine ar fi sa discutati, sa il intrebi ce se intampla cu el recent si sa il asiguri ca poate avea incredere in tine si ca o sa il ajuti daca iti sta in putere.