| Siceee a întrebat:

Dau funda! :XBuna TPU.Deci de 2 saptamani sunt cu un baiat.Amandoi avem 16 ani.De cateva zile mi se pare schimbat, foarte schimbat.De exemplu azi cand am intrat pe mess a iesit imediat ce am intrat eu. Nu stiu ce se intampla cu el.In fine, eu chiar tin la el dar daca mai continua asa si evita sa ne vedem si chestii de-astea cred ca cel mai bine ar fi sa iau o decizie.Chiar daca tin la el eu nu mai suport situatia asta.De exemplu azi cand am fost in oras el stia ca ies mai devreme de la scoala dar cand i-am dat mesaj ca vin in oras unde era si el atunci a plecat acasa. Pe mess imi zice ca ma iubeste si eu nu stiu ce sa mai cred.Pls help me ca nu stiu ce sa mai fac. Daca puteti dati-mi si mie un sfat si spuneti-mi ce credeti ca se intampla cu el de ce se comporta asa ca eu nu mai inteleg nimic.

Răspuns Câştigător
| Printzess a răspuns:

Buna:* of baietii astiasad...pai ce pot sa spun poate e genu` de baiat care vrea sa stai cu el pe ascuns, sa nu stie prietenii lui ca poate se simte prostoh go on genu` de baiat smecher si pe partea sentimentala un baietzoi micoh go on.

eu zic sa incerci sa ai o discutie serioasa cu el pentru ca pe mess iti zice ceva dar daca in fata te respinge atunci este o problema.straight face

si eu am un prieten si stau pe ascuns cu elstraight face de prietenii lui dar ne intalnim mereu.si eu stau si ma gandesc ca poate ii e rusine cu minestraight face dar el zice ca o sa se bage aia intre noi si chestii de genu` asta... poate aceeasi chestie e si la tine.totusi incearca sa vb serios cu el:*...

sper ca te-am ajutatlove struck

1 răspuns:
| Mayra03A a răspuns:

Paai. am trecut si eu prin asta. Ar putea fi doar o perioada.(Se mai intampla).Dar faza cu iesitul in oras a fost cam nasoala din partea lui thinking Fi si tu mai rece zilele astea sa vezi cum reactioneaza si daca iti reproseaza ceva. Daca ai o relatie mai deschisa. vorbeste cu el. Daca nu.ai putea sa pui capat. Si gandeste-te bine daca ti asa de mult la el precum zici happy