| KostyCool a întrebat:

Dau iteme lunaris metin2 sau direct contul cu toate itemele pe cont sau iteme metin2 Ro orice server(preferabil Aries ) Contul are: pumnale modate lv. 50(war,sura,ninja,shami, mobi), Pumnale lv.225 modate toate rasele +mobi, armura ninja lv.225 mod def, eschiva si fleches, king2 ninja mod def, set lv.225 (toate rasele+mobi), inventraul are numai perle(d'eau,vents,traingle, obs am decat 18). Alte iteme pentru alte rase si alt level. : Topor lv. 50 modat toate rasele +mobi si sceptre modat toate rasele fara shaman si mobi, otravite (paguba medie min.40% fiecare) le am toate rasele +mobi, King2 war mod def, king3 ninja si war mod def, armura war lv.245 mod eschiva, armura ninja lv. 245 mod def, eschiva, magiile toate P, imperiala 2 maini mod war sura ninja. P.S : Contul are un carcater ninja lv. 230 si un war 245. Le dau pe amandoua pe un cont metin2 Ro lv. 40+ cu iteme bune sau lv. 65 + cu iteme bunicele. + o mega oferta : Contul de pe lunaris cu un ninja lv.230, un war lv.245 modat full amn2 + o samanca 255 cu iteme destul de bune( Nu este full mod). Le dau pe toate 3 pe un cont lv. 70 + iteme bune. happy

4 răspunsuri:
| Said16 a răspuns:

Dau eu pe ro...
2 fms uri+9 full bonus pvp, pvm; armura 26+9 full bonus 1k pv, iteme 1, 5k pv, blasfemie +9 vreo 10kk, niste blessuri...
add: mihaicristian_619

| Ionescu_Mihai_1997 a răspuns:

Ce vrei pe o armura de shaman de 225?

| UnTrollCareLocuiestePeAcestSiteCuUnNumeScurt a răspuns:

De unde ai atatea iteme :O. As vrea armura de level 225 hypnotized.
Dar tu ce level esti?

| KostyCool explică (pentru UnTrollCareLocuiestePeAcestSiteCuUnNumeScurt):

Am scris mai jos. P.S: ...etc. am un ninja lv.230, war 245 si o samanca 255! Toti sunt full mod! Si am itemele ori am cumparat luna de pe site cu euro. am bagat 16 euro ca sa fac jumate din itemele alea si restul am facut din joc. Comert negociere, etc. Si ce armura vrei?