| Anna04 a întrebat:

De ce baietii cand plac o fata ba o tachineaza, ba se pierd cu firea in prezenta ei, ba le e rusine sa-i vorbeasca? mai ales de ce simt nevoia sa o tachineze?

5 răspunsuri:
| BuBuRuZa_5540 a răspuns:

Pentru ca asa sunt ei! Un fel de felie de cascaval, introdusa la microunde!

| Balonashee a răspuns:

Buna
Ei nu se simt niciodata siguri de ei si mereu doresc sa fie maipresus de fete sau de iubita lui mereu isi doreste mai mult decat are si ii este frica de a arata defectele lui!big grin
Pa, pa

| Balonashee a răspuns:

Buna
Ei nu se simt niciodata siguri de ei si mereu doresc sa fie maipresus de fete sau de iubita lui mereu isi doreste mai mult decat are si ii este frica de a arata defectele lui!big grin
Pa, pa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti baietii au in cap sex si iar sex. Cel putin pana termina liceul.Majoritatea vor opta dupa liceu pentru o relatie stabila dar mai sunt cativa golanasi dinastia care vor vrea sa "se distreze". Nu da atentie baietilor mai tupeisti asa ca vei avea sansa sa iesi cu cineva si acel cineva se va duce repede la toti cunoscutii sa dea raportul sau sa povesteasca. Cei mai linistiti sunt si cei mai seriosi si discreti. Ca pana la urma asta conteaza

| alin a răspuns:

Ca asa suntem noi, este firea noastra cand in prezenta cuiva sau a amai multor sa tachinam persoana care ne place iar cand suntem fata in fata cu aceea persoana ne pierdem fiindca ne amintim de ce am facut.
Iti spun din experienta mea, numa ca eu am un noroc ghior pot sa zic ca am stiu sa ma scot din asemenea situati.