| CoCaCoLa a întrebat:

De ce cand incerc sa intru pe facebook imi apare asta "Choose a verification method

To continue, we need you to provide your phone number. This quick security check helps keep Facebook a community of real people who connect and share using their real identities.

*
Receive a text message
*
Receive an automated phone call"

va rog ajutati-ma si dati-mi un raspuns puppy dog eyes
fundita

1 răspuns:
| RamyF a răspuns:

Buna, aceeasi problema am avut si eu, trebuie sa dai la "am uitat parola", scrii codul de verificare, trimiti e-mailul, astepti putin si trebuie sa primesti un mail.Il deschizi si iti apare un site, dai clik pe site si intrii intr-o pagina de facebook, acolo iti cere sa bagi parola noua, creezi o noua parola pentru acelasi utilizator si dau continue. Dupaia intra automat in pagina ta facebook! Succes