| alexandradlr a întrebat:

De ce între baieti apar conflicte prostești și nu pot sa termine și ei școală în pace? De ce se tot lasă cu ale amenințări? Unii devin penibili...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa sant romanii cu batai si amenintari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si intre femei apar conflicte extrem de ratioanle, precum ciuda ca x e mai frumoasa decat mine, X are fund mai frumos, X se uita la iubitul meu, X are sani mai mari decat mine etc. Si intre femei se lasa cu amenintari si cu bataie chiar...Nu mai spurcati barbatii, perfectelor! rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

Copii fara educatie si fara bun simt, ajung: golani, alcoolici, violenti, escroci samd.

| Jessica1235 a răspuns:

Așa sunt oameni în general, eu gând am terminat liceul tot a fost bine, am fost o clasa destul de unită