| plg a întrebat:

De ce nu fac adolescentii din parintii lor "un blog" ca si acesta? ar ramane "in casa", nu ar afla toata natiunea despre probleme lor (cele mai frecvente in dragoste)

1 răspuns:
| Libelle a răspuns:

Da ce-ai tu cu problemele noastre?
Care e problema ta?

Daca vreau sa cer un sfat despre ceva ce ma framanta in momentul asta o fac.Si o sa primesc ceva care sa ma ajute sa trec peste, sa actionez intr-un mod mai bun, de la oamenii cu experinta si mai trecuti prin ce trec eu.Da?
Nu e vina celor cu capul pe umeri ca printre intrebarile serioase mai apar si cele stupide.