| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a întrebat:

Cateva site'uri pentru noi adolescentiibatting eyelashes [blog, forum, orice ]kiss

Răspuns Câştigător
| woody_9489 a răspuns:

Www.sick-mind.forumz.ro

4 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Poate.hi5?big grin

| RodicaIonescu a răspuns:

Poti intra pe www.consiliere-adolescenti.ro. Este un site nou pe care se publica articole cu teme de interes pentru adolescenti, se pot purta discutii intre adolescenti sau cu adulti, se pot pune intrebari, se pot da sfaturi etc.

| Cristian_Dinu_1980 a răspuns:

Salutare, varecomanda cu caldura si site-ul www.macmackids.ro!
Gasiti informatii de interes general despre copii, adolescenti!
Multumesc, succes!