| Livianananana a întrebat:

De ce nu-mi apar like-urile pe fb? Adica imi apare la notificari ca mi se dau like-uri si cand ma duc la poza nu apar like-urile.

Răspuns Câştigător
| Scintilla a răspuns:

Din cate am auzit,in aceste zile cei de la facebook testeaza mai multe chestii pe serverele lor,deci multe erori pot surveni din cauza acestor update-uri,gen erori la like-uri, am patit si eu sa dau like de exemplu si sa nu apara, numai ca imi spunea ca e eroare, dar ma gandesc ca poate la persoana caruia i-am dat like ea a primit notificare, cum ai primit si tu.