| Led25 a întrebat:

De ce simt câteodată ca ma misc cand stau intins in pat dar eu nu ma misc deloc?

Răspuns Câştigător
| EdwinCT a răspuns:

Daca nu ai consumat materiale interzise, cateodata, creierul elibereaza natural anumite substante in functie de actiunile pe care le-ai facut recent anterior. In principal cauzele sunt andrenalina si stresul.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din diverse cauze: poti fi ametit, poti avea vertij, poti avea anemie, poti avea o alta boala care iti da slabiciune si stare ireala, poate nu te hranesti suficient, poate bei multe sucuri sau mananci multe dulciuri, care iti dau ameteli cum dau la diabetici samd.

Mergi la medic sa-ti faca analiz emedicale si invetsigatii ca sa iti poate pune un diagnostic corect si

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Consum de substanțe interzise
- Anemie ( sau carenta
unor minerale sau vitamine ) manifestată prin amețeli și senzații senzoriale ( de echilibru )
- Vertij
https://www.reginamaria.ro/utile/dictionar-de-afectiuni/vertijul