| vasy0693 a întrebat:

De unde descarc update-ul cu transferurile de iarna de la fifa 12? Parca era vorba ca azi ii dai drumul. Eu nu am jocul, imi vor merge transferurile? Adica am vazut undeva ca trebuie sa ai jocul original...
Mersi frumos

2 răspunsuri:
| Lascu_Vlad_1995 a răspuns:

Poti descarca si dupa net fisierul cu transferurile... nu e nevoie de joc original

| vasy0693 explică:

Pai u ai fifa 12? ai luat update-ul cu transferurile? pe net zice asta:

CUSTOMISE FIFA > EDIT TEAMS > CHANGE SQUADS/ROSTERS > DOWNLOAD UPDATES

si mie nu are cum sa mi se descarce transferurile pentru ca nu am jocul original si nu mi se conecteaza.
mi-a dat cineva care are jocul original fisierul din my documents ala cu squads, l-am pus la mine in my documents dar nu s-a facut nici un transfer.