| vasy0693 a întrebat:

Cum pot sa imi activez si eu transferurile de iarna la fifa 12? Eu nu am original si pe net scrie asta:

CUSTOMISE FIFA > EDIT TEAMS > CHANGE SQUADS/ROSTERS > DOWNLOAD UPDATES

si mie nu are cum sa mi se descarce transferurile pentru ca nu am jocul original si nu mi se conecteaza.
mi-a dat cineva care are jocul original fisierul din my documents ala cu squads, l-am pus la mine in my documents dar nu s-a facut nici un transfer. Puteti sa ma ajutati?

1 răspuns:
| Matei_Mihai_1990 a răspuns:

Nu stiu