| VinnieS1 a întrebat:

De unde fac rost de hack pentru metin2 de level si yang adica bani.

Răspuns Câştigător
| ZaKid a răspuns:

Salut, joc metin2 de 3 ani si am pe un cont level 52 si pe altul 44 ( am jucat continu fara inel de experienta si altele ).
M-am descurcat singur. in privinta hackului de yang ( nu prea exista ) insa am eu niste parole * mai bine spus coduri.
Daca vrei, da-mi un email la best.deejay_ady@yahoo.com sau pe al iubitei mele dayanna_skumpik97@yahoo.com ( cu contul, sau cu un alt cont sa iti bag niste yang pe el si daca e ti-l transferi tu pe contul tau...)
Numai binehappy

2 răspunsuri:
| UrbanNinja a răspuns:

Nu fa asta... o sa iti fure contul straight face

Te asigur eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall Sall plzz ziceti-mi si mie de unde pot face rost de un cod, hack pentru pescuit, lvl, exp, speed, lure si altele. Plzz ajutati-ma!