| Andreea1095 a întrebat:

Deci am 1.62m și 47 kg.Duminica plec la mare și sunt stresata de faptul ca nu as arata bine la plaja. Sunt prea grasa la înălțimea mea?

2 răspunsuri:
| Anonimsilver a răspuns:

Nu esti grasa, initial ar trebui sa ai cu 10 kilograme mai putin decat inaltimea ta, adica in cazul tau 52 dar asta nu inseamna ca trebuie sa te ingrasi si nici nu cred ca vrei asta. Nu iti face griji de asta, distreaza-te!

| anamariarot a răspuns:

Ai o greutate normală, nu te mai gândi la toate prostiile. Și grasă să fii, du-te la plajă, fă ce-ți place și nu-ți mai raporta acțiunile la alții cărora nici măcar nu le pasă de tine, crede-mă. Pe tine te interesează dacă una care e pe plajă cu tine are 50 de kg în loc de 47? Bănuiesc că nu