| BeatrICEBEA a întrebat:

Deci, am aflat ca 2 baieti dintr'o clasa alaturata de la scoala ma plac.si m'au pus sa aleg, dar nu stiu pe cine sa aleg...Am nevoie de niste sfaturi.

Funda.

Răspuns Câştigător
| Anutzaxx a răspuns:

Alegel pe ala care este frumos. dar nu frumusetea conteaza ci sufletul pe care il are. ca poate el te place ca esti frumoasa nu pentru. ce esti u cu adev. De fapt alege-l pe cel care-ti spune inima. Sau poate ei sunt prieteni buni si u daca il alege pe 1 dintre ei celalalt se va supara si asa se va stica prietenia lor. Mai bine nu alege pe nici unuwinking
FUNDA? big grin

3 răspunsuri:
| YourFriend a răspuns:

Pai intreaba-ti inima si vezi ce-ti zicewinking

| Meee_5692 a răspuns:

Pai...
Nu trebuie sa o faci daca nu simti nimic pentru nici unul din ei.
Gandeste-te mai mult la ceea ce simti!
funda?big grin

| mamarutza12 a răspuns:

pe care il placi cu adevarat