| Blackyuu a întrebat:

Deci as vrea niste statusuri gen cum e asta „Salutam toti fosti care ne-au pierdut ca prostii" si sa raspunda la status „Iar fostii va saluta care au vrut doar sa va f***„ era ceva de genu doar ca sa raspunda la statusuri de genu asta „Stai cu fostul meu iubit nu vrei cumva sa iti dau si resturile de la sendvis " sa comenteze la statusuriile de genul asta.
Funda! Sper ca ati inteles.

Răspuns Câştigător
| SabbyNightShadow a răspuns:

Cam complicat de inteles dar cred ca m-am prins... uite aici statusul:
''Erai prea ocupata sa vezi orice altceva decat pe mine.Acum tu esti cea cu regretele si eu cel cu zambetele''
Si raspuns:
''Erai tu orb si nu vedeai cat de mult pentru mine insemnai. Poti alerga mile sa le dai la toti de stire....ca nu mai sunt o tampita...de zambetul tau orbita''