| BabyBoo a întrebat:

Deci luna trecuta mi-am activat serviciul muziton, si acum vreau sa mi'l activez din nou dar cu o alta melodie si nu merge.imi apare ca serviciul nu este operational in cazul meu.Stie cineva de ce? (cosmote) fundita

Răspuns Câştigător
| alisha_6159 a răspuns:

Buna.probabil nu ai avut credit la data cand trebuia sa-ti retraga taxa lunara si serv s-a suspendat din lipsa creditului, insa dupa reincarcare trebuie sa astepti max 24h pentru taxa respectiva, dupa care apelezi 866(apel taxabil 0. 03e/min) sau www.muziton.ro si iti alegi melodia care are pret(0. 60e sau 0. 90e) iar aceea melodie se salveaza in galeria personala si de acolo selectezi ca fiind ton pentru toti apelantii.si ai rezolvat... sper ca te-am ajutat;)