| mariusflorin90 a întrebat:

Salutare TPU, acum cateva minute am cumparat un muziton de pe internet pentru numarul meu de cosmote si ca sa ma asigur m-am sunat pe mine de pe un alt numar sa vedemn daca merge insa mi-a aparut mesaj ca mi s-a activat serviciul muziton pe numarul meu dar nu am auzit muzitonul ales de mine :-( care ma poate ajuta?batting eyelashes multumesc! :-D

Răspuns Câştigător
| OneGentleman a răspuns:

Trebuie sa astepti mesajul de confimare insa cel mai indicat dupa parerea mea este sa suni la relatii clienti la 1234 si sa discuti cu dansii aceasta problema, sunt sigur ca o sa se rezolve happy