| Alle556 a întrebat:

Deci vreau sa fac un "film"...Dar nu prea am idei de ce ar putea aparea in film. Filmul va fi despre doua prietene. Ma puteti ajuta cu niste idei despre ce s-ar putea intampla in film?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ele se inteleg foarte bine(logic), fac totul impreuna si locuiesc impreuna. Una dintre fete este violata, si pentru a se razbuna pe agresor ii cere ajutorul prietenei sale. Atunci il prind si-l tortureaza pe agresor, mutilandu-l in cele mai urate moduri. Fetei violate i se remarca schimbari in comportament dupa abuz, avand din ce in ce mai putin un sentiment de empatie fata de barbati, si cum cele 2 prietene se inteleg foarte bine si fac totul impreuna, cealalta isi schimba si ea comportamentul. Asa ajung sa-si tortureze si omoare toti barbatii din viata lor, si nu numai.