| ioana_3915 a întrebat:

vreau sa vad un film bun impreuna cu prietenele mele. M-am gandit la Hangover partea a doua, cum este filmul, merita vazut? Alte idei?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

„The Hangover Part II" nu s-a ridicat la nivelul așteptărilor mele.
Prima parte a fost, într-adevăr, una dintre cele mai bune comedii ale anului 2009, însă continuarea lasă de dorit. Practic, este exact același film, aceleași glume, aceleași personaje. Nu am fost sigură dacă a fost o continuare sau un remake.
Alte recomandări: Harold & Kumar (ambele), Rat Race (2001), EuroTrip (2004), Road Trip (2000), Boat Trip (2002), Sex Drive (2008), Sex is Zero (2002), The New Guy (2002), Accepted (2006), Superbad (2007), Due Date (2010), Van Wilder (seria), Miss March (2009), American Pie (seria), Scary Movie (seria), Austin Powers (seria).
Numai bine!