| MissPinkPurple a întrebat:

Era un film pe disney channel numit "Read it and weep" ("Citeste si plangi"). In film fata aceea scria un jurnal pe o aplicatie unde puteai sa scrii, sa desenezi si sa scrii cum mana ta. Vreau si eu un tip de aplicatie ca aceea. Daca stiti vreo una va rog sa-mi spuneti! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| 02345678910111213141516171819202122232425 a răspuns:

Depinde si de telefon. Adica nu pe toate telefoanele poti sa folosesti acea aplicatie. Am vazut la televizor ceva de genul dar la Samsung Galaxy Note.
Funda?