| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Azi a fost pe disney channel la ora 10 filmul " Citeste si plangi " cu fata aceea care scria carti. Pteti sa-mi spuneti cum de numeste acea tableta sau laptop pe care desena si scria cu creionul? Funda si Voot!

3 răspunsuri:
| Adeniy a răspuns:

Nu stiu cum se numea, dar stiu ca am ramas cu ochii acolo de prima oara cand am vazut filmul.Ce as vrea si eu una de aia! sad

| AndaluziaM a răspuns:

Ipad se numea, nu m-am uitat ca nu imi place dar sunt sigura ca se numeste ipad, dupa descrierea ta

| aNdReEaMaDaLiNaDeEa a răspuns:

Razboiul blogurilor se numea
si era si schendsr hill? nu?