| foxy_5403 a întrebat:

Fetelor, cand mergeti sa va imbracati de obicei, ce va cumparati? ce articole vestimentare? FUNDa

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Depinde.iau ce imi place si cred ca mi s-ar potrivi

5 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Uneori blugi...
alteori trikouuuuri love struck

sau papuci ( adidasi/ basketi)
si cercei
laughing))) adorrrrre :Xlove struck

| No a răspuns:

De obicei eu imi cumpar tricouri ( cu imprimeuri ), accesorii ( cercelusi, bratari, coliere ), blugi, rochitSe` :X si bluze a lot happy

| dana24 a răspuns:

Pai.depindetongue fuste, rochii, bluze.ce ne place fiecareia sa purtamtongue

| Bogdana_5478 a răspuns:

Pai eu de obicei imi cumpar blugi, tenisi sau adidasi

| mgtow a răspuns:

Haine normale cu care se imbraca lumea pe strada, nu sunt cocalar ca unii sa se dea mare cu ce are.