| anonim_4396 a întrebat:

Cand mergeti la Mall, ce va cumparati de mancare de obicei ?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E foarte simplu! Cand ma duc la Mall, vreau-nu vreau, sunt obligata sa trec prin fata KFC. Miroase asa de infiorator acolo, incat aproape ca nu mai pot manca nimic timp de doua zile. Duhoarea aia de chimicale prajite in ulei ranced imi intoarce stomacul pe dos si, astfel, ma multumesc doar cu o bere la Bowling.

| sabin89 a răspuns:

Nu am un obicei. O data iau ceva, alta data altceva...Mancarea e bine sa fie cat mai variata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cite fast-food-uri sint acolo, am de unde alege. Bag in mine ca spartu', cit mai multe.

| asdfghjkll a răspuns:

Aripi picanteee.