| eu_5834 a întrebat:

FRATILOR CE mai stiti despre VIATA CU LUI Anderson erea desene animate cand eream copil am auzit ca va incepe sezon nou anul acesta stiti ceva? orce informatie astept sunt cele mai tarii desene si merita vazut de la 1 la ultimul episod! mai stiti ceva de ele? orce? in afara ca le gasesc pe youtube ma refer la o noua serie anul asta sau anul trecut cautati si voi si spuneti-mi ca eu am cautat dar nu am gasit nimic astpet pareri

1 răspuns:
| crysty97 a răspuns:

In primul rand se scrie Louie Anderson si nu se mai fac altele pentru. ca o falimentat foxkids programul care le prezenta si cu care avea probabil contract si apoi o falimentat si jetix asa ca nu exista sansa sa se mai faca o noua serie