| sfdhg a întrebat:

Fratilor cum pun si eu intr-un videoclip o imagine peste de ex ca la pro tv sa imi apara in colt la video pro tv si cum as putea sa pun si o banda dinaia ca la OTV?
Un program ceva?

5 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Fi mai explicit. ai explicat destul de bine dar ai uitat sa mentionezi un lucru.cms-ul ce il folosesti
Daca e wp ai 2 obtiuni fie modifici /editezi tot filmuletul si iti inserezi tu imaginea unde vrei, fie cauti pe wordpress pluginuri ce fac acest lucru pentru tine ...trebuie sa dai doar un search dupa watermark. Bafta si succes cu siteul

| dIeZzU a răspuns:

Aceasi dilema am si eu. in windows movie maker nu am gasit nimic. Imediat ce aflu o sa postez

| dIeZzU a răspuns:

Iti trebuie ori SONY VEGAS, ori Premiere Pro. apoi urci video in 1 din programele enumerate mai sus, urci poza de asemenea si o asezi cu DRAG & DROP tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in Sony Vegas cum fac?

| ExperTutorial a răspuns:

Incearca Camtasia Studio, uite si un tutorial in romana http://expertutorial.ro/......ia-studio/