| Cristina_2871 a întrebat:

FUNDA happyAm un joc NFS SHIFT si nu stiu pe ce sa apas ca sa bag nitro ma puteti ajuta.:?[ pe play ptation 3] pe controler nu stiu pe ce sa apar HELP

Răspuns Câştigător
| Vyktor_6375 a răspuns:

Salut Cristina! pentru Nitro apasă O și ține-l apăsat. Spre deosebire de jocurile precedente este mult mai subtil, nu vezi flăcările ieșind pe țeava de eșapament și accelerația va crește un pic mai repede. Dar vei observa cum se golește rezervorulbig grin distracție plăcută