| AndreyIstetul a întrebat:

Am Need for Speed Most Wanted si nu stiu cum sa pun nitro-ul...
Apas pe Shift, pe Shift reapta, nimic. Am modificat si-n setari sa-mi mearga la aceasta tasta, tot nu merge... Cum pot sa-l fac sa mearga? Chiar si adversarii au inceput sa aiba Shift, dar eu...

P. S.: Stiti coduri pentru acest joc? Daca da, cum le bag?

3 răspunsuri:
| ACAB1312 a răspuns:

Ushor deci daca LShift [cel din stanga] nu merge, Incearca RShift[cel din dreapta] Daca nu CTRL Din stanga sau cel din dreapta, daca nu merge nici asa incearca cu ALT!winking Funda xD happy?!

| ACAB1312 a răspuns:

Sunt Trainere, Deschizi Traineru, Si mie sa pare ca o sa scrie acolo Press F12 To Unlimidet Nitro etc xD Fundaa!

| DyRUS a răspuns:

Pai daca nu vrea cu SHIFT si CONTROL trebuie sa mearga cu X si codurile nu prea merg in NFS asa ca iti trebuie Trainer.