| melissadulcika a întrebat:

Funda! hey TPU am o intrebare nu mai stiu parola la un cont de facebook...ma puteti ajuta cum as putea sa o recuperez tinand cont ca nici pe cea de la mess nu o mai stiu? adica macar pe cea de la mess as putea sa o recuperez gen un program gratis de spart parole sau asa ceva? va rog am ceva important pe acel cont sad

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

1.De cand nu ai mai folosit acea parola sa te conectezi?
2.In intervalul asta ai facut vreo reinstalare de windows?
3. Ce browser folosesti?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/nKA3Y.jpg )