| nuconteazama a întrebat:

Nu stiti vreun program de spart parole pe mess? nu vreau sa sparg nici o parola vreau sa-mi recuperez idu sau daca puteti sa-mi spuneti cum pot sa-mi recuperez idu ca mi-a fost sparta parola am incercat cu forgot your password dar nu merge pentru ca eu cand mi-am facut idu mi-am pus data de nastere falsa ca atunci aveam 10 ani si trebuia sa am peste 18 ca sa-mi fac id si acum nu mai stiu ce data am pus

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca nu merge "forgot you password" nu ai cum sa-l recuperezi decat daca stii parola.Parolele nu se pot sparge, ci se pot afla, sau fura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spargerea unei casute de e-mail, chiar daca-ti apartine este infractiune, in sine nu adresa de e-mail incerci a o sparge ci wbesite-ul.

Nu exista programe de spart messenger, orice tentativa de hack asupra sistemelor informatice se pedepseste cu amenda ori privare de libertate, pedeapsa se majoreaza daca se face prin afectarea sofutilor de scuritate din sistem, firewall, antivirus, etc.
Orice incercare de frauda retine adresa IP urmadn ulterior sa fi usor de gasit, asa dar iti faci un cont de e-mail si termini balciul.

| Ioana25265 a răspuns (pentru Struţul):

rolling on the floor)))))))))))))))
Nu cred ca asta e un raspuns foarte bun laughing

| Ioana25265 a răspuns (pentru Struţul):

Sincer. nu cred ca este un raspuns tocmai bun! laughing