| Anonim1112 a întrebat:

FUNDA pe facebook tot primeam mail de la tot felul de chesti.cand comenta altcineva.si soramea aincarcat sa dezactiveze ca sa nu imi mai trimita pe mail.iar acum tot imi trimite pe mail da daca dau un like la ceva nu se posteaza sa vada toti.abia daca se posteaza cand mai pun poze.ce sa faC sa posteze tot ,va roooog

1 răspuns:
| petre059 a răspuns:

Postarile la prieteni apar si la tine, mailuri poti primi deoarece iti trimit prietenii, verifica cine trimite daca e in lista ta de prieteni