| KraziZEW a întrebat:

Salut, am o problema, aceea fiind ca de exepmplu Youtub-ul sau Twitch-ul imi trimite mereu mail-uri cum ca posteaza anumit Youtuber...
Cum pot bloca sa nu imi mai trimita mail-uri?

2 răspunsuri:
| Alin_Badea_1999 a răspuns:

Pai pe Youtube te duci la abonatul la care vrei sa nu iti mai apara mailuri te duci la un videoclip si acolo unde zice sa te dezabonezi e un clopot dai pe el si il dezactivezi daca vrei la mai multi repeti acest procedeu la toti youtuberi sau te deconectezi de la contul google cand iesi de pe yt (La Twitch nu stiu sorry nu folosesc)

| Vladu_Razvan_1999 a răspuns:

Dacă ești pe telefon tii apăsat pe notificare și selectezi blochează tot la aceasta aplicație