| Laurici :x a întrebat:

Funda :X buna. vreau si eu sa stiu cum sa fac o bratara a prieteniei, adica, cum sa ii fac nodul ala la inceput. Am vazut mai multe videoclipuri pe youtube, dar niciunul nu arata cum sa incep, adica de la inceput pana la sfarsit. Raspunsul cel mai util va primi fundita. Multumesc >:d

1 răspuns:
| Piiink a răspuns:

Baga id bubble _gum170 si iti explic eu happy :* tot si iti dau un video facut de mine big grin funda puppy dog eyes?