| KittyPinker a întrebat:

HEEELPP repede! nu stiu ce are facebok deoarece cand vreau sa intru zici ca este neformatat sa nu stiu cum sa zic...am instalat noul adobe dar tot nu merge. deci inainte era profil si toate alea si acume mi le da in partea dreapta si toate nu sunt la locul lor. a da si nu'mi apare chatul jos imi apare sus ceva dar nu stiu ce. aveti vreo idee despre ce sa fac sa mearga?

1 răspuns:
| danrey a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci si mie mi s-a intamplat e de la ei tiau blocat mailul ca nu ai respectat ceva