| SPINAKZU a întrebat:

Heei! Imi spune-ti niste animeuri de dragoste dar si amuzante si desenate mai frumos (fara Mayo Chiki, ToraDora, Bokura ga ita, Kimi ni todoke, Clannad, Clannad after story, ichigo 100%, zero no tsukaima, Itazura na Kiss, Special A), funda! :*

4 răspunsuri:
| cedry2c a răspuns:

Lovely Complex [daca nu l-ai vazut deja], Motto To Love, Motto To love-R [continuarea], Inuyasha, Tokyo mew mew, Nana ......etc. Sper ca te-am ajutat!big grin

| byslim23 a răspuns:

Boga ga ita, rosario+vampire, rosario+vampire 2
tondora, tonagura.

| Ralucaღ a răspuns:

Incearca Karin este cu vampiri, dragoste si comedie. Ca sa iti faci o ide in el este vorba despre un nevampir care doneaza sange. acel sange iese pe nas. ea intalneste un student cu o privire ciudata care ii face fluxul sanguin sa creasca si in acelasi timp sa i-as pe afar destul de repede. baiatul ii afla secretul si este pus de familia ei sa o protejeze pe timpul zilei la scoala. si asa incepe totul. sper sa iti placawinking

| Ralucaღ a răspuns:

A da si mai stiu unul Sukitte Ii na y o

http://rosub-animekage.info/anime/sukitte-ii-na-yo/info.php