| AbcElly a întrebat:

Heey! Intrebare pentru baitibatting eyelashes

Pentru voi, cum ar trebui sa arate fata perfecta(visurilor >voastre)laughing:
Incepeti cu :
Culoare ocholor, a parului, cum sa se imbrace, cum sa se poarte, ce media sa aibalaughing

Sunt si eu curioasawhistling
Apropo Fundaa la cel mai frumos(raspuns), si >voturi:

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Sunt pretențios,nu e de mirare că m-a lăsat prietena.laughing
Nu există o matriță pentru fata perfectă, dar îmi plac cele ciudate, pentru că normale sunt peste tot.

| RockNGreen a răspuns:

Ochii sa ii aiba ca ai mei ziua albastrii noaptea verzi parul lung saten/sau roz sa se poarte ca ori si care dar nu prea nesimtita/nu prea nepoliticoasa media intre 1-10big grin scuzati sunt genul anime

| mgtow a răspuns:

Ochi negri par blond sa se imbrace ca o persoana normala fara fite, sa se poarte frumos ca mine si despre medie nu stiu sa fie asa slabuta dar nu schelet stii tu normala.

| EnterSandman a răspuns:

Deacord cu NoChanceForUs, cele ciudate sunt mult mai bune ca sunt unice, restul fetelor se copiaza una pe alta laughing