| pisycootszataa a întrebat:

intrebare pentru baieti : ce calitati ar trebui sa aiba fata visurilor voastre si cum ar trebui sa se poarte [ funda] vreau cat mai multe raspunsuri

10 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Inalta ( peste 195 cm), plinuta ( peste 120 kg) alcoolica si proasta

| Neinteresantul a răspuns:

Nimeni nu cred stie cum ar vrea sa fie fata visurilor. Pe zi ce trece vrem altceva de la fata visurilor noastre.
Vrem sa fie nimfo pentru ca vrem mult sex.
Dar vrem sa fie cuminte ca sa nu se bucure si altii de ea.
Vrem sa fie proasta ca s-o bagam cat mai repede in pat.
Vrem sa fie inteligenta pentru ca ne-am saturat de proaste.
Vrem sa fie posesiva pentru ca ne-am saturat de indiferenta.
Vrem sa fie un pic indiferenta pentru a face lucruri pe care nu le poti face intr-o relatie cu o fata extrem de grijulie si care se supara repede din orice.

Vrem dar nu mai vrem. Fata (si baiatul) visurilor nu exista.

Dar ce ne dorim toti?

Sa fie sociabila, deschisa la minte, cu multi bani, sa ne iubeasca si sa fie fidela. (poate mai putin partea cu banii)

| andtim a răspuns:

Eu sunt de parere ca nu trebuie sa-ti creezi o personalitate in functie de dorintele barbatilor din jurul tau. nu vei reusi sa-i multumesti pe toti. totusi sa-ti raspund la intrebare, mie mi-ar placea o fata care sa arate bine, sa ma atraga, sa nu fie "zana-zanelor" ca atunci sunt sanse foarte mari sa zboare de langa mine. sa fie deschisa, sincera, sa ma placa asa cum sunt, sa ma inteleaga, sa imi fie alaturi cand mi-e bine sau cand nu mi-e prea bine, sa fie si nebuna, dar si serioasa atunci cand e cazul, sa fie doamna in societate si fiara cand ne inchidem amandoi in camera, sa fie fata de casa, adica sa nu stea cu mainile in san si sa astepte sa se faca singura curatenia, mancarea si alte chestii necesare prin casa. nu stiu ce-ar mai fi...sa nu stea langa mine doar pentru ca sunt ca un potential sac cu bani. cam astea ar fi

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Sa fie frumusika
inteligenta
nu foarte indrazneata
si kel mai important sa fie buna la bed

| BallerVD a răspuns:

La fel ca #ateunegativ22tm. nu cer mult pentru ca nu ofer mult.
1) Sa arate normal.
2) Sa aibe simtul umorului (pentru ca. eu cred ca singurul lucru care am sa-l ofer unei fete este umorul meu big grin)
3) Sa nu fie pitzi. if you know what i mean.
4) Sa gandeasca ca un om normal. happy
Si cam atat.

| Dany_Daniel_1998 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa am o fata.inlta 170-175 bruneta ochi verzi sa aiba toate cele necesare adica(fund sani solduri etc). miar place sa e poarte cu mine bine adica sa ne intelegem unul pe altul si sa ne iubim.dar din pacte in viata reala nu exista asmenea fete. fetele frumoase sunt de obicei atrase de bani si nu de iubirecryingoricum ie bine sa visezi

| kissyou20lukas a răspuns:

As vrea sa fie numai a mea iar eu numai al ei si sa fim de nedespartit :X

| dan1989 a răspuns:

Sincera, fidela, iubitoare si uneori copilaroasa

| alexsev a răspuns:

In primul si in primul rand PERSOANA IN CARE SA AI TOATA INCREDEREA! apoi bruneta, CUMINTE SI CU MINTE (isteata) inaltime medie, putin geloasa, sa te inteleaga intodeauna, respect, timida, bineinteles dotata laughing, ambitioasa si daca se poate cu gropita in obrajori e paradis :X dar nimeni nu e perfect iar descrierea asta e SF laughing)

| andreiboss_3183 a răspuns:

Depinde de tipul fiecaruia de a fii...mie cel putin, mi-ar place o fata inteligenta, sa fie frumoasa, bruneta, ochi caprui, cam 1m 70...