| Mia999 a întrebat:

Hei,Buna!:*:*Cum imi aflu codul paginii mele de facebookconfused Vad ca majoritatea paginilor au, cum fac sa am si eu un cod pentru pagina? Funda:-xMerciii!

Răspuns Câştigător
| MoldoAlex a răspuns:

Dai pe profilul paginii tale.La link sus ai niste cifre si le pui asa @+[...nr....:0]

10 răspunsuri:
| Mia999 explică (pentru MoldoAlex):

Multumesc mult-mult! Chiar aveam nevoie, Pupici! :*:*:*:*Mersi inca o data!

| Pikaciuuu a răspuns (pentru Mia999):

Nu ai pentru ce ..Am uitat sa iti spunblushing ca sa iasa pagina taa trebuie sa stegi plusulhappy

| Mia999 explică (pentru Pikaciuuu):

Asta stiam :*:*:*:* Dar multumesc oricum :*:*:*:*

| Pikaciuuu a răspuns (pentru Mia999):

:*

| Daniana2000 a răspuns (pentru MoldoAlex):

Am dat si eu acolo si mi s-a spus de catre o alta pagina cand am dat codul pentru jocul elimina pagina mi s-a spus ca nu e bn...la pagina respectiva nu a mers daca codul nu e bun cum fac?

| Gabriella_7163 a răspuns:

Daca nu avem cod?

| Robytza0089 a răspuns:

Buna! Uite: du-te la pagina la care vrei codul si dai " Copiaza Adresa" si pune-o undeva de exemplu pune-o acolo undecauti prietenii. Si dupa cand dai "Paste" iti apare acolo un cod din 15 cifre si ala este codul si incepi cu @+[codul:0] si zici acolo fara "+"... funda?;*

| Robytza0089 a răspuns:

Intri pe orice pagina. Sa zicem ca intri pe a ta si dai dublu clik si dai acolo unde scrie "copiaza adresa" si dupa sa zicem ca o postezi undeva ca de exemplu: unde cauti prieteni. Dupa dai "paste" si acolo iti apare niste cifre si alea sunt numerele si dupa faci : @+[codul:0] si acolo la tine dupa zici fara "+"! Funda?:*

| Matei_Catalin_Andrei_1997 a răspuns:

Dar daca la link nu imi apare nici o cifra ci doar http/ si numele pagini? ma puteti ajuta?