| xBeatrice a întrebat:

Hei! Dau funda pentru. cea mai buna idee! Am sesiunea de comunicari la istorie.si as vrea la istorie universala sa fac un eseu. dar nu prea stiu ce subiect. anul trecut am avut "Sfarsitul tragic al unor femei celebre" si am luat locul 2 deci a fost binisor. ceva propuneri interesante si accesibile va rog?

1 răspuns:
| andreiandre a răspuns:

Un subiect foarte interesant ar fi " Exilurile marilor oameni din Europa" cum ar fi Bonaparte, Carol al II lea si multi alti daca vrei te pot ajuta baga idiul meu (canciu.andrei)